Zakázková výroba nábytku

Každý potřebuje prostor pro život

Zajímáme se o to, jak žijete. A pracujete. Váš nový interiér proto dokážeme chytře navrhnout i precizně vyrobit. Jsme šikovní truhláři z jižní Moravy. Ačkoli má rok jen 365 dní, od jara do zimy dokážeme vyrobit desítky atypických interiérů, které doplňujeme řadou menších zakázek. Pomáhá nám v tom tvůrčí nadšení a cit pro detail.

Děláme, co nás baví

Každou zakázku dotahujeme do posledního šroubku. Protože jen tak si zasloužíme nálepku vaší spokojenosti. Raz, dva, tři!

Hrajeme si

Ale na nic si nehrajeme. Víme totiž, že kvalita znamená dělat to dobře, i když se nikdo nedívá. Chytrý design, poutavé vizualizace, vlastní výroba, poctivé řemeslo, příkladná montáž, spolehlivý servis.

Design

o úroveň výš

Nábytek může být krásný. Musí však být i praktický. A také funkční. V jeho každodenní přítomnosti totiž budete žít vy. Interiérový design pro vás umíme buď vytvořit, nebo pracovat s již hotovým návrhem. Nápadům externích architektů a designérů se nebráníme. Naopak. Umíme se rychle a dobře přizpůsobit.

Vizualizace

zážitek z budoucnosti

Reálný obraz interiéru vám předvedeme prostřednictvím vizualizace. Pokud budete chtít. Jednotlivé prvky nábytku, jeho rozložení i barevnost pak společně můžeme měnit. Jasně, občas je vhodné podívat se dopředu a zjistit, jak vlastně bude celý projekt vypadat v realitě. Slovo občas však zdůrazňujeme. Tvorba realistické vizualizace zabere hodně úsilí a času. A tedy i něco stojí.

Výroba

skutečný rozměr

Nezáleží na tom, jak náročná a zdánlivě nemožná bude vaše představa. Každou myšlenku dokážeme dovést do finále. Vyrobíme vše, co společně vymyslíme. Máme vlastní stroje. Používáme moderní techniky a technologie. Dodržujeme osvědčené výrobní postupy, které obohacujeme a zlepšujeme vlastním know-how. A ano, pořád je to magie, i když víme, jak se to dělá.

Řemeslo

precizní a dotažené

Každé realizaci věnujeme v prvé řadě čas. K práci používáme chytré stroje, které zrychlí a zpřesní základ výroby. Zbytek je už pouze v našich šikovných rukou. Máme letitou praxi a umíme si poradit.

Montáž

poctivé finále

Výrobou naše práce většinou nekončí. Nábytek vám osobně dovezeme a v co nejkratším čase smontujeme. Pak po sobě uklidíme a odjedeme.

Servis

trvalá hodnota

Každý kus nábytku si může časem sednout. Bude-li třeba, rádi přijedeme. A všechno bude v nejlepším pořádku.

Skočte

křídla roztáhnete cestou

Věřte nevěřte, omezují vás pouze zdi, které jste si sami postavili. Základem úspěchu je udělat další krok. Většinou hledáte jen dobrého parťáka, který by vám pomohl. Když to dáme dohromady, zvládnete to.