Zvýhodněné policové sety

Policové sety za lepší cenu? Ano, jsou tu. Ze zkušenosti už víme, že se vám velmi hodí police o hloubce 250 mm v délkách 600, 700, 800 a 900 mm. Abychom vám naše výrobky ještě více zpřístupnili, připravili jsme pro vás následující cenově zvýhodněné balíčky.

set polic plus doprava police zdarma
police v tloušťce 36 mm po tzv. skryté montáži

Set 3 + 1 police zdarma

Set 3 + 1 police zdarma obsahuje celkem čtyři police ve vámi vybraném dekoru, rozměru i tloušťce. Jednu máte samozřejmě zdarma.

set polic plus police zdarma
Příklad montáže čtyř polic do rohu místnosti. Vlevo dekor dub Halifax tabákový (tl. 36 mm), vpravo dekor beton Chicago světle šedý (tl. 18 mm)

Set 3 polic + doprava zdarma

Set 3 polic + doprava zdarma obsahuje celkem tři police ve vámi vybraném dekoru, rozměru i tloušťce. Zdarma máte v tomto případě dopravu.

set tří polic plus doprava zdarma
Příklad montáže tří polic do rohu místnosti. Vlevo dekor dub Halifax tabákový (tl. 36 mm), vpravo dekor beton Chicago světle šedý (tl. 18 mm)

Police o tloušťce 36 mm umíme připravit pro tzv. skrytou montáž pomocí skrytých konzolí. Police o tloušťce 18 mm umíme také připravit pro skrytou montáž, a to pomocí trnů. Pokud chcete, můžete však police připevnit na zeď prostřednictvím viditelných konzolí. Pohledové podpěry, nosiče a konzole hledejte v kategorii doplňky.