Botník Handy Duo

Praktický a chytře vymyšlený botník Handy Duo s lavicí vyrábíme z prémiových dekorů z naší stálé nabídky. Navíc si můžete vybrat barvu hrany. Černá nebo bílá vytvoří velmi hezký rám celého botníku, hrana v základním dekoru pak podtrhne konzervativní vzhled.

Botník standardně vyrábíme ve dvou velikostech, Small (850 × 350 × 300 mm) a Medium (850 × 450 × 350 mm).

Botník Handy Duo Woooooo.cz
botník Handy Duo Medium v provedení dub Halifax přírodní + čalouněný panel

Handy Duo můžete doplnit i o praktický čalouněný podsedák. Sestavte si bezvadný kousek kvalitního nábytku.

Botník Handy Duo *limitovaná edice

V mimořádné limitované edici si můžete vybrat netradiční, sytou a naprosto úžasnou barvu hrany: signal red + forest green + mandarine.

Botník Handy Duo limitovaná edice Woooooo.cz
botník Handy Duo *limitovaná edice, v tomto případě v barvě signal red

Pokud byste chtěli do botníku přidat další police, není problém. Vyberte si počet. Doplňující police budou ve stejném dekoru jako botník + budou mít totožnou barvu hrany, jakou jste si vybrali pro ohranění botníku samotného. Umístění polic si můžete zvolit sami; bočnice jsou pro policové podpěrky předvrtané po 3 cm.

Botník Handy Duo Woooooo.cz
botník Handy Duo s krásným čalouněním podsedáku Queen Mariana 22B

Botník je otevřený a má uprostřed nosnou mezistěnu, která chytře zvyšuje celkovou nosnost. Na botník se dá tudíž i v klidu posadit. Horní desku přesahují bočnice o 2 cm proto, abyste mohli Handy Duo doplnit o praktické podsedáky. Spodní police jsou fixní; pod botník tak můžete pohodlně odložit třeba další boty. Světlá výška od země po spodní police je 10 cm.

Botník Handy Duo Woooooo.cz
botník s čalouněným podsedákem vzor Bombay 25

Jak vidíte, kombinací nabízíme opravdu hodně. A pokud se vám líbí i některé z námi nabízených čalounění, dostane botník další nálož vkusu. Tak do toho!